top of page

Tek Kullanımlık Bardak Altlıkları & Baskılı Bardak kapakları

Oteller, Tatil, Köyleri, Havayolları, Restaurant ve Cafelerde kullanılan lüks bardak altlıklarını ve bardak kapaklarını sizler için imal ediyoruz.

Çok katlı, selülöz esaslı kağıt, laminasyonlu özel kullanarak imal ettiğimiz bardak altlıklarında katlar birbirlerine özel bir yöntemle yapıştırıldığı için ürünlerimizde ayrılma, dağılma olmaz, en alt yüzeyde kullanılan polietilen sayesinde altlıklar tarafından emilen sıvı masa örtülerinize ve eşyalarınıza zarar vermez.

Bardak kapakları imalatında Bristol veya isteğinize göre özel türde bir kağıt kullanabiliriz.

55 Yıllık Tecrübe

55 yıllık tecrübemiz, imalatçı olmamızdan kaynaklanan hızlı servis imkanlarımız ve uygun fiyatlarımızla sizlerle çalışmaktan mutluluk duyarız.

Vektörel Logo Dosyası & Pantone Renk Kodları

Logonuzun vektörel çizim dosyasını adobe illustrator (ai), aldus freehand (fh), corel draw (cdr) veya PDF olarak kullanılan renklerin pantone kodlarıyla birlikte göndermeniz baskı öncesi çalışmayı onayınıza sunup üretim planımıza almamız için yeterli olacaktır. Termin süresi işin onaylanmasından sonraki 15 iş gününü geçmez.

 

İmalat, Ambalaj ve Sevkiyat

Bardak altlıklarını 250 adetlik kutularda, 5000 adetlik kolilerde çok kısa bir zamanda imal edip anlaşmalı olduğunuz kargo veya ambar firması ile adresinize gönderiyoruz.

Bardak kapaklarını ölçüsüne göre 2000 adet veya 2500 adet olarak paketlemekteyiz.

 

Teslimat

Siparişiniz ile beraber tercih ettiğiniz kargo veya ambar firmasını belirteminz ürünlerin teslimatını hızlandıracaktır.

Örneklerimiz

Dilerseniz baskılı bardak altlığı ve bardak kapağı örneklerimizi adresinize gönderebiliriz.

bottom of page